zabawki rozrzucone po podłodze

Sprzątanie przedszkoli – Warszawa

Sale przedszkolne to zupełnie inne pomieszczenia niż klasy w szkołach. Małe dzieci nie tylko zdobywają w nich wiedzę, ale też bawią, się, jedzą, a nawet śpią. Kreatywne zajęcia z wykorzystaniem farb, plasteliny czy sypkich produktów sprawiają, że po dniu pełnym wrażeń podłoga i wykładzina, a także meble wymagają solidnego czyszczenia. Z myślą o wszystkich tego typu placówkach w Warszawie zainteresowanych usługami porządkowymi przygotowaliśmy kompleksową ofertę sprzątania przedszkoli z użyciem bezpiecznych, sprawdzonych, a przede wszystkim skutecznych środków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Sprzątanie przedszkoli obejmuje również prace porządkowe po imprezach dla dzieci organizowanych na specjalne okazje. Stosujemy się do restrykcyjnych przepisów dotyczących higieny i bezpieczeństwa, aby zapewnić najwyższą jakość usług.

Co robimy w ramach usługi sprzątania przedszkoli?

Środowisko do nauki i zabawy dla dzieci powinno być odpowiednio przygotowane przede wszystkim pod względem czystości. W ramach usługi sprzątania w przedszkolu proponujemy czyszczenie podłóg, stolików, odkurzanie wykładzin, jak również dezynfekcję powierzchni. Z uwagi na to, że najmłodsze dzieci często dotykają rączkami buzi, zapewniamy, że podczas sprzątania żłobka używamy jedynie sprawdzonych i bezpiecznych środków. Zdajemy sobie sprawę, że nauka korzystania ze sztućców czy toalety niesie za sobą zarówno zwycięstwa, jak i niepowodzenia, dlatego jesteśmy przygotowani na najtrudniejsze nawet zabrudzenia. Podczas sprzątania przedszkoli niestraszne nam plamy po soczkach czy resztki pasty do zębów i mydła na armaturze łazienkowej. Do każdego zlecenia podchodzimy z taką samą dokładnością, wiedząc, że od precyzji naszych usług może zależeć zdrowie dzieci.

Dlaczego korzystamy tylko z bezpiecznych środków?

Oprócz tego, że dzieci często trzymają zabawki blisko buzi, to wiele z nich jest też alergikami. Podrażnienia skóry dłoni czy nóg to nic przyjemnego, dlatego zwracamy uwagę na to, aby stosowane podczas sprzątania w przedszkolu detergenty nie pozostawiały na powierzchniach szkodliwych substancji. Placówki podejmujące z nami współpracę mogą mieć pewność, że sprzątając sale przedszkolne, stale mamy na uwadze dobro najmłodszych. Sprzątanie w przedszkolu musi być bezpieczne dla ich zdrowia, ale też skuteczne. Trzeba pozbyć się nagromadzonych na zabawkach i meblach bakterii. Kompleksowe sprzątanie żłobka ograniczy ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów, a więc i zachorowań podopiecznych. Nasze usługi spełniają najwyższe wymagania sanitarno-higieniczne.

Szukasz firmy sprzątającej przedszkola? Skontaktuj się z Clean House!

Do współpracy w ramach sprzątania zapraszamy wszystkie przedszkola publiczne oraz prywatne. Zapewniamy profesjonalny zespół, a także wszelkie niezbędne środki i akcesoria potrzebne do usuwania plam, kurzu czy dezynfekcji. W ofercie posiadamy również usługę sprzątania żłobka. Mamy atrakcyjne ceny oraz 10-letnie doświadczenie na rynku, co czyni z nas specjalistów godnych zaufania. Wykazujemy się dużą elastycznością zarówno pod kątem ustalania grafiku, jak i świadczonych usług sprzątania przedszkola. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi sprzątania przedszkola w Warszawie, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze świadczenia obejmują codzienne sprzątanie sal zabaw, łazienek, korytarzy oraz innych pomieszczeń, a także mycie okien i podłóg. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat usługi sprzątania żłobka w Warszawie oraz umówić się na wycenę. Dzięki nam możesz mieć pewność, że Twoja placówka będzie zawsze czysta i przyjazna dla dzieci.