zabawki rozrzucone po podłodze

Sprzątanie przedszkoli – Warszawa

Sale przedszkolne to zupełnie inne pomieszczenia niż klasy w szkołach. Małe dzieci nie tylko zdobywają w nich wiedzę, ale też bawią, się, jedzą, a nawet śpią. Kreatywne zajęcia z wykorzystaniem farb, plasteliny czy sypkich produktów sprawiają, że po dniu pełnym wrażeń podłoga i wykładzina, a także meble wymagają solidnego czyszczenia. Z myślą o wszystkich tego typu placówkach w Warszawie zainteresowanych usługami porządkowymi przygotowaliśmy kompleksową ofertę sprzątania przedszkoli z użyciem bezpiecznych, sprawdzonych, a przede wszystkim skutecznych środków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Co robimy w ramach usługi sprzątania przedszkoli?

Środowisko do nauki i zabawy dla dzieci powinno być odpowiednio przygotowane przede wszystkim pod względem czystości. W ramach usługi sprzątania w przedszkolu proponujemy czyszczenie podłóg, stolików, odkurzanie wykładzin, jak również dezynfekcję powierzchni. Z uwagi na to, że najmłodsze dzieci często dotykają rączkami buzi, zapewniamy, że podczas sprzątania żłobka używamy jedynie sprawdzonych i bezpiecznych środków. Zdajemy sobie sprawę, że nauka korzystania ze sztućców czy toalety niesie za sobą zarówno zwycięstwa, jak i niepowodzenia, dlatego jesteśmy przygotowani na najtrudniejsze nawet zabrudzenia. Podczas sprzątania przedszkoli niestraszne nam plamy po soczkach czy resztki pasty do zębów i mydła na armaturze łazienkowej. Do każdego zlecenia podchodzimy z taką samą dokładnością, wiedząc, że od precyzji naszych usług może zależeć zdrowie dzieci.

Dlaczego korzystamy tylko z bezpiecznych środków?

Oprócz tego, że dzieci często trzymają zabawki blisko buzi, to wiele z nich jest też alergikami. Podrażnienia skóry dłoni czy nóg to nic przyjemnego, dlatego zwracamy uwagę na to, aby stosowane podczas sprzątania w przedszkolu detergenty nie pozostawiały na powierzchniach szkodliwych substancji. Placówki podejmujące z nami współpracę mogą mieć pewność, że sprzątając sale przedszkolne, stale mamy na uwadze dobro najmłodszych. Sprzątanie w przedszkolu musi być bezpieczne dla ich zdrowia, ale też skuteczne. Trzeba pozbyć się nagromadzonych na zabawkach i meblach bakterii. Kompleksowe sprzątanie żłobka ograniczy ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów, a więc i zachorowań podopiecznych. Nasze usługi spełniają najwyższe wymagania sanitarno-higieniczne.

Szukasz firmy sprzątającej przedszkola? Skontaktuj się z Clean House!

Do współpracy w ramach sprzątania zapraszamy wszystkie przedszkola publiczne oraz prywatne. Zapewniamy profesjonalny zespół, a także wszelkie niezbędne środki i akcesoria potrzebne do usuwania plam, kurzu czy dezynfekcji. W ofercie posiadamy również usługę sprzątania żłobka. Mamy atrakcyjne ceny oraz 10-letnie doświadczenie na rynku, co czyni z nas specjalistów godnych zaufania. Wykazujemy się dużą elastycznością zarówno pod kątem ustalania grafiku, jak i świadczonych usług sprzątania przedszkola. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.