Szukasz sprawdzonej firm?

Sprzątanie biur

Firma Clean House oferuje sprzątanie biur na terenie Warszawy

Nasze usługi

Sprzątanie biur Warszawa i okolice

Oferujemy szeroki zakres usług sprzątania począwszy od czyszczenia podestów poprzez polimeryzację podestów, odkurzanie i czyszczenie wszelkiego rodzaju dywanów oraz wykładzin, czyszczenie powierzchni biurowych po mycie okien i wiele innych. Należymy do grona zaufanych i rzetelnych firm sprzątających biura w Warszawie. Ofertę konstruujemy z myślą o tym, aby nie zakłócać płynnej pracy firm oraz poprawić jej komfort dzięki zachowaniu czystości pomieszczeń i unoszącego się świeżego zapachu. Usługi sprzątania biur obejmują takie prace, jak wycieranie biurek, opróżnianie koszy, odkurzanie wykładzin czy uzupełnianie środków higieny w dozownikach. Zapewnimy personelowi idealne warunki do pracy. Oprócz tego zajmujemy się również sprzątaniem kancelarii czy sekretariatów. Czystość tego typu pomieszczeń świadczy o profesjonalizmie firmy.

Nasze usługi

Profesjonalna firma sprzątająca w Warszawie

Z uwagi na ponad 10 letnie doświadczenie dla swoich klientów świadczymy procesjonalne usługi sprzątające.

Co zyska twoja firma nawiązując współprace w zakresie sprzątania?

1. Podwyższenie komfortu pracy poprzez czystość w pomieszczeniach pracy i świeży zapach w środowisku pracy

2. Zwiększenie wydajności pracowników spowodowane większym komfortem pracy,

3. Oszczędność w postaci współpracy na zasadzie rozliczenia za efekt, a nie na etacie
Sprzątanie biura w Warszawaie Clean House
Sprzątanie pomieszczenia biurowego w Warszawie
Nasze usługi

Firma sprzątająca Warszawa

Clean House to firma, która realizuje usługi sprzątania dla wielu firm na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy gotowe zaplecze i doświadczenie w planowaniu prac związanych ze sprzątaniem i utrzymywaniem porządków.

Jak zawiązać współpracę?

3 kroki

01

Telefon lub maila

Prośba o kontakt do firmy za pomocą formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie

02

Oferta

Po zapoznaniu się z potrzebami danej firmy przedstawiamy ofertę na realizację sprzątania. Oferta zawiera: dokładny harmonogram wykonywania usługi, zasady i sposoby bezpieczeństwa realizacji usług (usługi zwykle realizowane są poza godzinami pracy) oraz cenę

03

Umowa

Po akceptacji podpisujemy umowę na realizację usługi. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które jest gwarantem w wypadkach losowych

W czym możemy pomóc

Dlaczego warto postawić na współpracę z nami?

Firma Clean House oferuje sprzątanie biur na terenie Warszawy. Oferujemy elastyczny czas działania, fachowe przygotowanie pracowników oraz dobrej jakości środki czystości.

komfort pracy

88%

większa wydajność pracy

80%

Sprzątanie biur — Warszawa

Czysta powierzchnia biurowa bezpośrednio wpływa na komfort pracy, a tym samym na wydajność osób zatrudnionych. Sprzątanie firm, czyli dbanie o higienę i porządek pomieszczeń biurowych, to również podstawa zachowania bezpieczeństwa oraz zdrowia pracowników. Aby zachować odpowiedni standard jakości i estetyki wnętrz, warto zatrudnić profesjonalistów fachowo zajmujących się sprzątaniem biurowców. Jako doświadczona firma oferująca usługi związane z utrzymaniem czystości współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i korporacjami w Warszawie. W ramach serwisu sprzątania firm oferujemy takie czynności jak odkurzanie wykładzin, mycie podłóg, wymiana worków na śmieci, wycieranie biurek czy czyszczenie elementów wyposażenia łazienek. Czyste biuro to najlepsza wizytówka firmy. Sprzątanie biurowców wymaga też niewątpliwie sprawnej, dobrze zorganizowanej ekipy, która ma wprawę w porządkowaniu dużych powierzchni. Postaw więc na profesjonalistów, takich jak my, aby mieć pewność zadowalającego efektu!

Dyskrecja podczas sprzątania biur

Nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki dokładnie i szybko, jednocześnie szanując pracę osób zatrudnionych w biurze. Dokładamy wszelkich starań, aby czynności porządkowe podczas sprzątania biurowców nie dekoncentrowały użytkowników przestrzeni, a porządkowanie małych i dużych powierzchni odbywało się wedle ustalonego ze Zleceniodawcą harmonogramu. Gwarantujemy również dyskrecję i rzetelność ekipy — nie trzeba obawiać się zaglądania przez ramię w stronę monitora. Na tle innych firm sprzątających biura w Warszawie wyróżnia nas profesjonalizm, szczegółowość oraz dbanie o najwyższe standardy obsługi. Pracujemy dla przedsiębiorstw w takich dzielnicach Warszawy jak Bielany, Praga czy Wola. Nikt nie zapewni tak sumiennie i skrupulatnie przeprowadzonych usług sprzątających, jak nasza firma sprzątająca biura. Działamy efektywnie i terminowo. Wszystkie firmy sprzątające biura w Warszawie konkurują między sobą, aby zdobyć pozycję lidera. Nam zależy przede wszystkim na dobrze wykonanym zadaniu i zadowoleniu Klientów. Jesteśmy godnym zaufania zleceniobiorcą, gdyż zajmujemy się nawet sprzątaniem kancelarii, w których pracują np. prawnicy. Dzięki zaangażowaniu utrzymujemy dobre relacje z naszymi Klientami.

Wysokiej jakości sprzęt i detergenty

Czyszczenie i porządkowanie pomieszczeń wymaga użycia odpowiedniej jakości urządzeń oraz dostępu do profesjonalnej chemii gospodarczej. Podczas wykonywania usługi sprzątania biur używamy tylko sprawdzonych środków, których skuteczność i bezpieczeństwo stosowania zostały potwierdzone odpowiednimi certyfikatami lub stosownymi atestami. Monitory czyścimy przeznaczonymi do tego płynami lub piankami do ekranów LCD. Podczas sprzątania gabinetów, jak i innych wnętrz dbamy o to, aby wszystko lśniło i pachniało. Praca w regularnie czyszczonym pomieszczeniu jest znacznie przyjemniejsza. Masz pytania dotyczące usługi sprzątania małych i dużych biur w Warszawie? Zapraszamy do kontaktu! Dzięki doskonałej organizacji oraz doświadczeniu zapewniamy dokładne i kompleksowe sprzątanie biurowców. Zapoznamy się ze specyfiką budynku, aby nie pominąć żadnej powierzchni. Firma sprzątająca biura przygotuje miejsce pracy na kolejny dzień. Poprawi to samopoczucie i wydajność pracowników.

Zapraszamy

Skontaktuj się z nami