Szukasz sprawdzonej firm?

Sprzątanie biur

Firma Clean House oferuje sprzątanie biur na terenie Warszawy

Nasze usługi

Profesjonalne sprzątanie biur – Warszawa i okolice

Oferujemy szeroki zakres usług sprzątania, począwszy od czyszczenia i polimeryzacji podestów, poprzez odkurzanie dywanów oraz wykładzin, po czyszczenie powierzchni biurowych i mycie okien. Należymy do grona zaufanych i rzetelnych firm sprzątających biura w Warszawie. Ofertę konstruujemy z myślą o tym, aby nie zakłócać płynnej pracy firm oraz poprawić jej komfort dzięki zachowaniu czystości pomieszczeń i unoszącego się świeżego zapachu. Usługi sprzątania biur obejmują takie prace, jak wycieranie biurek, opróżnianie koszy, odkurzanie wykładzin czy uzupełnianie środków higieny w dozownikach. Zapewnimy personelowi idealne warunki do pracy. Oprócz tego zajmujemy się również sprzątaniem kancelarii czy sekretariatów. Rozumiemy, że czystość tego typu pomieszczeń świadczy o profesjonalizmie firmy. Z tego powodu dokładnie zajmujemy się całą przestrzenią. Sprzątanie tego typu gabinetów oferujemy na terenie całej Warszawy i okolic. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego i skorzystania z oferowanych przez nas usług sprzątania biur. Działamy terminowo i elastycznie, dostosowując harmonogram do potrzeb Klienta. Zdajemy sobie sprawę, że sprzątanie firm jest ważnym aspektem codziennego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Czyste biuro wpływa na pozytywne postrzeganie firmy zarówno przez klientów, jak i pracowników.

Nasze usługi

Profesjonalna firma sprzątająca w Warszawie

Z uwagi na ponad 10 letnie doświadczenie dla swoich klientów świadczymy procesjonalne usługi sprzątające.

Co zyska twoja firma nawiązując współprace w zakresie sprzątania?

1. Podwyższenie komfortu pracy poprzez czystość w pomieszczeniach pracy i świeży zapach w środowisku pracy

2. Zwiększenie wydajności pracowników spowodowane większym komfortem pracy,

3. Oszczędność w postaci współpracy na zasadzie rozliczenia za efekt, a nie na etacie
Sprzątanie biura w Warszawaie Clean House
Sprzątanie pomieszczenia biurowego w Warszawie
Nasze usługi

Firma sprzątająca Warszawa

Clean House to firma, która realizuje usługi sprzątania dla wielu firm na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy gotowe zaplecze i doświadczenie w planowaniu prac związanych ze sprzątaniem i utrzymywaniem porządków.

Jak zawiązać współpracę?

3 kroki

01

Telefon lub maila

Prośba o kontakt do firmy za pomocą formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie

02

Oferta

Po zapoznaniu się z potrzebami danej firmy przedstawiamy ofertę na realizację sprzątania. Oferta zawiera: dokładny harmonogram wykonywania usługi, zasady i sposoby bezpieczeństwa realizacji usług (usługi zwykle realizowane są poza godzinami pracy) oraz cenę

03

Umowa

Po akceptacji podpisujemy umowę na realizację usługi. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które jest gwarantem w wypadkach losowych

W czym możemy pomóc

Dlaczego warto postawić na współpracę z nami?

Firma Clean House oferuje sprzątanie biur na terenie Warszawy. Oferujemy elastyczny czas działania, fachowe przygotowanie pracowników oraz dobrej jakości środki czystości.

komfort pracy

88%

większa wydajność pracy

80%

Sprzątanie biur na terenie Warszawy

Czysta powierzchnia biurowa bezpośrednio wpływa na komfort pracy, a tym samym na wydajność osób zatrudnionych. Sprzątanie firm, czyli dbanie o higienę i porządek pomieszczeń biurowych, to również podstawa zachowania bezpieczeństwa oraz zdrowia pracowników. Aby zachować odpowiedni standard jakości i estetyki wnętrz, warto zatrudnić profesjonalistów fachowo zajmujących się sprzątaniem biurowców. Jako doświadczona firma oferująca usługi związane z utrzymaniem czystości współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i korporacjami w Warszawie. W ramach serwisu sprzątania firm oferujemy takie czynności jak odkurzanie wykładzin, mycie podłóg, wymiana worków na śmieci, wycieranie biurek czy czyszczenie elementów wyposażenia łazienek. Czyste biuro to najlepsza wizytówka firmy z Warszawy. Sprzątanie biurowców wymaga też niewątpliwie sprawnej, dobrze zorganizowanej ekipy, która ma wprawę w porządkowaniu dużych powierzchni. Podczas sprzątania firm kierujemy się najwyższą dbałością o zadowolenie naszych klientów. Postaw więc na profesjonalistów, takich jak my, aby mieć pewność zadowalającego efektu! Usługi sprzątania biur świadczymy od lat. Nasz zespół dba o to, aby każdy detal był dopracowany, sprawiając, że Twoje biuro będzie czyste i schludne.

Dyskrecja podczas sprzątania biur

Nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki dokładnie i szybko, jednocześnie szanując pracę osób zatrudnionych w biurze. Dokładamy wszelkich starań, aby żadna z czynności wykonywanych podczas sprzątania biurowców nie dekoncentrowała użytkowników przestrzeni, a porządkowanie małych i dużych powierzchni odbywało się wedle ustalonego ze Zleceniodawcą harmonogramu. Gwarantujemy również dyskrecję i rzetelność całego zespołu. Na tle innych firm sprzątających biura w Warszawie wyróżnia nas profesjonalizm, szczegółowość oraz dbanie o najwyższe standardy obsługi. Pracujemy dla przedsiębiorstw w takich dzielnicach Warszawy jak Bielany, Praga czy Wola. Nikt nie zapewni tak sumiennie i skrupulatnie przeprowadzonych usług sprzątających, jak nasza firma. Działamy efektywnie i terminowo. Wszystkie firmy sprzątające biura w Warszawie konkurują między sobą, aby zdobyć pozycję lidera. Nam zależy przede wszystkim na dobrze wykonanym zadaniu i zadowoleniu Klientów. Jesteśmy godnym zaufania zleceniobiorcą, gdyż zajmujemy się nawet sprzątaniem kancelarii, gdzie dyskrecja musi być całkowicie zachowana. Dzięki zaangażowaniu stale utrzymujemy dobre relacje z naszymi Klientami.

Wysokiej jakości sprzęt i detergenty

Czyszczenie i porządkowanie pomieszczeń wymaga użycia odpowiedniej jakości urządzeń oraz dostępu do profesjonalnej chemii gospodarczej. Podczas wykonywania usługi sprzątania biur używamy tylko sprawdzonych środków, których skuteczność i bezpieczeństwo stosowania zostały potwierdzone odpowiednimi certyfikatami lub stosownymi atestami. Monitory czyścimy przeznaczonymi do tego płynami lub piankami do ekranów LCD. Podczas sprzątania gabinetów, jak i innych wnętrz dbamy o to, aby wszystko lśniło i pachniało. Praca w regularnie czyszczonym pomieszczeniu jest znacznie przyjemniejsza. Masz pytania dotyczące usługi sprzątania małych i dużych biur w Warszawie? Zapraszamy do kontaktu! Dzięki doskonałej organizacji oraz doświadczeniu zapewniamy dokładne i kompleksowe sprzątanie biurowców. Zapoznamy się ze specyfiką budynku, aby nie pominąć żadnej powierzchni. Firma sprzątająca biura przygotuje miejsce pracy na kolejny dzień. Poprawi to samopoczucie i wydajność pracowników. Niezależnie od branży, w jakiej działasz, nasza firma sprzątająca biura dostosuje się do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy elastyczny harmonogram sprzątania, który można dostosować do Twojego grafiku pracy, aby nie przeszkadzać w codziennych działaniach.

Zapraszamy

Skontaktuj się z nami