Nasze usługi

Sprzątanie mieszkań

Prowadzenie domu to niełatwe zadanie, które wiąże się z wieloma obowiązkami. Należy do nich m.in. pranie, prasowanie, gotowanie, sprzątanie rozmaitych powierzchni i kompleksowe utrzymywanie czystości wnętrz. Rozległość i rutynowość tych prac może z czasem zmęczyć każdego, dlatego przydatna może okazać się firma sprzątająca.

sprzatanie-mieszkania

Firma sprzątająca – kompleksowe porządkowanie mieszkania

W ramach usług można indywidualnie ustalić zakres działań w każdym pomieszczeniu. Dla łazienki może to być mycie luster, wypolerowanie armatury i wyczyszczenie toalety, dla kuchni umycie naczyń i blatów oraz wyniesienie śmieci, a dla salonu sprzątanie kurzu z półek, mycie okien, odkurzenie dywanu czy mycie podłóg. Prace przeprowadzane są z niezwykłą starannością i dbałością o detale. Wykorzystujemy sprawdzone środki czystości, które skutecznie usuwają najtrudniejsze zabrudzenia. Oddając mieszkanie w nasze ręce, można liczyć na to, że nasi pracownicy wysprzątają je na błysk.

Zaniedbane mieszkania – firma sprzątająca do zadań specjalnych

Z doświadczenia wiemy, że nie wszystkie zlecenia przebiegają łatwo i przyjemnie. Zdarzają się lokale, które wymagają większego nakładu pracy, a nawet specjalnych środków, żeby doprowadzić je do porządku. Dotyczy to przede wszystkim zaniedbanych mieszkań, które najczęściej należały do seniorów, zbieraczy lub przez lata pozostawały nieużytkowane. Nasza firma sprzątająca podejmie się jednak nawet najtrudniejszych wyzwań. Zajmiemy się kompleksowym sprzątaniem takich powierzchni obejmującym wyniesienie śmieci, dezynfekcję, usunięciem nieprzyjemnych zapachów i wszelkimi innymi czynnościami porządkowymi. Posiadamy wszelkie niezbędne środki czyszczące, które przywrócą powierzchniom dawny blask. Dzięki naszym usługom lokal będzie ponownie gotowy do zamieszkania!